DOTAČNÍ PORADENSTVÍ

Společnost Com-peto.CZ, s.r.o. je přední poskytovatel poradenských a konzultačních služeb pro privátní a veřejný sektor se specializací na strukturální fondy EU. Poskytujeme komplexní poradenství v oblasti získávání a čerpání dotací z fondů Evropské unie a České republiky a další specializované poradenství pro všechny typy žadatelů.

Připravujeme žádosti do všech vyhlašovaných programů ze zdrojů strukturálních fondů EU i státního a jiných veřejných rozpočtů ČR. Naší specializací je příprava a realizace projektů v oblastech rozvoje podnikání, výzkumu, vývoje a inovací, rozvoje lidských zdrojů a regionálního rozvoje. Jsme schopni zajistit kompletní pokrytí dotačního projektového cyklu projektu od prvotní identifikace vhodných fondů a programů, přes zpracování žádosti o dotaci až po následný dotační management projektu.

Naší vizí v oblasti dotačního poradenství je zajistit profesionálním přístupem a poskytováním komplexních služeb úspěšné využívání dotačních možností našimi klienty. Ve všech nabízených službách se orientujeme především na požadavky našich klientů. Individuálním přístupem našich konzultantů k potřebám klientů a vysokou kvalitou poskytovaných služeb chceme přispívat k lepší orientaci při čerpání podpor a napomáhat tak k dalšímu rozvoji společnosti ve všech oblastech života či podnikání.